Znajomosc gatunkow literackich

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zwykle mamy obecnie o nim jedno wiedze oraz wyrobione zdanie. Ale jak więc gości z jakimś kolejnym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się dołączyć do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Zachodzimy w coraz nowe sieci i zapalamy się w ciasne i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy drugiego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę oraz krok po kroku, staramy się przynosić ją w utrzymanie. Bardzo silny etap. Zaczynamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową świadomość oraz z momentu do czasu jest próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też jedne błędy, nabieramy badania oraz przeskakujemy na inny poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w praktykę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tymże momencie idzie jak po maśle. Swoja umiejętność jest jeszcze większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że również doskonałą radą możemy wykonywać maluczkim. Taka wiara w nas jest. Lecz są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga jeszcze nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Wiedzy w doskonałej formie. Biegłości i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niezwiązane z swymi predyspozycjami. Procesy, jakich nie łączy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z zespołem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne także te zwykłe też. I jako od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest naprawdę to, że możemy polegać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek liczą na zasady, dowiemy się, biorąc system w mienie i traktując go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.